‘KİM’LER GELDI ‘KİM’LER GEÇTİ ?

Efenim bir ‘People’s Choice Awards’ yani halkın seçimi ödül törenin de geride bıraktık. Koca poposuyla tüm Hollywood’u dize getiren öyle ki bu özelliğine yeni birşeyler katmadan da hem ün hem de para sahibi olarak yetenek dünyasında ayrı bir çığır açan Kim Kardashian, halkın internet üzerinden verdiği oylarla bu seneki ‘Peoples Choice Awards’ta ‘Favorite TV Celeb Reality Star’ yani ‘En İyi Reality Show Yıldızı’ seçilmiş. Bilirsiniz, Kim kendisiyle birlikte ‘poposuyla dağları deviren’ iki kız kardeşi, gençliğinde ünlü olamamanın verdiği acıyı kızlarının şovunda dindiren annesi ve ‘nereden düştüm ben buraya’ şeklinde hareket eden üvey babalarıyla birlikte hayatlarını konu alan reality şovda yer alıyor. Hah işte o şovda gösterdiği üstün performans ile ‘dağdaki çobanla’, ‘Hollywood’daki yapımcının’ oyu bir sayılmış halk Kim’i en iyi ‘Reality Yıldızı’ seçmiş.

Seçmiş ama efenim halkın bu naçizane ilgisine koca popolu Kim’den aynı karşılık gelememiş. Kendisinin aday olduğu ve ödül kazandığı törene Kim Kardashian katılmadı. Neden dersiniz? A. Bir film çekimindeydi/ B. Klip çekimindeydi/ C. Şov çekimindeydi/ D. Yer çekimine yenik düşmüş hastanedeydi…. Hayır hayır hiçbiri değil yanıt: ‘FÖN ÇEKİMİNDEYDİ’ !!!

Evet yanlış duymadınız Holywood’da onlarca yüz bırak ödül almayı kendini kırmızı halıda göstermek için can atarken Kim ablamız ödül töreninin yapıldığı Beverly Hills’teki Nokia Tiyatrosuna 25 dakika mesafedeki kuaför salonunda ‘Fön Çekimindeydi’.
Ödül kazandığını kuaförde öğrenen Kim Kardashian, hayranlarına cep telefonundan Tweet’ter üzerinden teşekkür ederek karşılık verdi. Oysa ki baya bir tepki çeken 20 günde biten evliliğinin ardından bu imajını yenilemek için güzel bir fırsat olabilirdi. Ne diyelim şöhreti bulan da bunuyor anacım….

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s